Yabancı Dizi Önerileri 2019

En İyi Yabancı Diziler 2019: Onedio, Ekşi Sözlük, Netflix ve IMDB gibi sitelerden de aldığımız verilerle kendi verilerimizi birleştirerek sizlere 2019 en iyi diziler listesini hazırladık. 2019’da en iyi yabancı dizilerin hangileri olduğunu açıklama ve verilerle inceleyelim.

1. Black Mirror (2011)

89%

Modern dünyanın karanlık yüzünü ele alan hikayelerle Alacakaranlık Kuşağının bir başka yansıması olan bir İngiliz yapımı. Kısa sezonlardan oluşan bu mini dizi her bölümde farklı bir hikayeyi, farklı oyuncularlar, farklı yönetmenlerle anlatıyor.

10 yıldan fazla bir süredir, teknoloji, biz daha ne olduğunu anlamadan yaşamımızda her alanı kapladı. Her evde bir plazma Tv, her masada bir monitor, her bir avuçta ise akıllı telefonlarımız yer aldı. Peki bu teknolojinin bizim sosyal yaşamımıza yansıması nasıl? Hayatımızı kolaylıştırması yeterli mi? Ne gibi korkunç sonuçlara neden olabilir? Bu dizide bu soruların cevabını bulurken teknolijinin karanlık yüzüyle karşılaşacağız. Bir başka deyişle, 21.yüzyılın "Karanlık Ayna"sını göreceğiz.

2. Peaky Blinders (2013)

88%

Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı faaliyet gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin şehre gelmesine vesile olurlar.

3. The Blacklist (2013)

81%

FBI'ın en çok arananlar listesinin başında yer alan Raymond Reddington, kendi isteğiyle teslim olur. Kara Liste adını verdiği bir liste hazırlayan Raymond hem kendi çıkarlarını sağlamak hem de FBI'ın işini kolaylaştırmak için bir anlaşma yapar ve listeden isimleri tek tek verir. Raymond Reddington'ın tek şartı bu listeden isimleri verirken kendisine dokunulmazlık sağlanması ve FBI'da yeni göreve başlayan Elizabeth Keen aracılığıyla bu bilgileri FBI özel ekibine vermektir.

4. Mr. Robot (2015)

86%

Dizide, günümüze ait ve genç bir programcı olan Elliot'ın draması anlatılır. Elliot, anti sosyallik rahatsızlığından güçsüz duruma düşmüş bir gençtir ve insanlarla tek iletişim yolunun onları hacklemek olduğuna karar verir. Yeteneklerini, sevdiği insanları koruma için bir silah olarak kullanır. Elliot, kendini büyük bir ikilemde bulacaktır; bir tarafta çalıştığı siber güvenlik şirketi, diğer tarafta ise çok uluslu şirketleri çökerten bir yeraltı örgütü...

8. Hakan: Muhafız - The Protector (2019)

79%

Netflix'in ilk türk dizisi Hakan: Muhafız herkes gibi bizi de çok heyecanlandırdı. The Protector ismiyle yayınlanan dizide; Çağdaş dünyasının sırrını, eski bir düzen ile bağlantılı olduğunu öğrendiğinde, İstanbul'u korumakla görevli genç bir dükkân sahibi olan Muhafız Hakan'ın destansı macerası anlatılıyor. Dizi türkçe dilinde yayınlandı ve birçok dilde dublaj ve altyazılı olarak izleyici ile buluştu.

@angela
1 gün önce

admin misfits nasıl olmaz. bi de misfits yukler misin siteye???

@ozcanakden
3 gün önce

zevkler tartışılmaz elbette ama 2-3 seri hariç hepsi güzel.Özellikle black mirror şiddetle tavsiye ediyorum.

@ethicalb0y
1 hafta önce

1-2 tanesi hariç hepsini izledim şiddetle tavsiye ediyorum

ERKAN
ERKAN
1 hafta önce

flash a merak sardım meğersem ben dizi izlemiyormuşum her bölümü sinema filmi harika ötesi

@hemsinli
4 gün önce

flaş okadar değil sen dark ı izle punisher ı izle colny the 100 ve daha bir çoğu

Hakan
Hakan
2 hafta önce

dizi başlamadan biten cipsler üzüyor

Yaren
Yaren
6 gün önce

ne doğru dedin:)

Yasin Keleş
Yasin Keleş
1 ay önce

Hepsi birbirinden güzel diziler. İzlemediklerime bir an önce başlayacağım.

Rookie_
Rookie_
1 ay önce

içinde izlediğimde izlemediğimde diziler var ama hepsi duyduğum bildiğim diziler ve hepsi harikalar zevkle izliyorum ve tekrara dönüp dönüp izlyebileceğim dizler insanı sürüklüyor ve bağlı yapıpor

Erkan Demir
Erkan Demir
1 ay önce

breaking bad izlendikten sonra hic bişey izleyemiyorum

@muslum
1 ay önce

😉😉😉

Heisenberg
HeisenbergYönetici
2 ay önce

Aynen kanka 🙂 özellikle 6. dan başlasınlar #Punisher :)

SUDENAZ
SUDENAZ
6 gün önce

punisher abartılmıyor mu?

@mrpolat
14 saat önce

Punisher, Kurtlar Vadisi tadı vermeye başladı.