Avengers: Infinity War
26 Haziran 2018
Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı - Bölüm 1 - Avengers: Infinity War
1731 izlenme
Avengers: Infinity War

Genel Bakış

Yenilmezler ve müttefikleri, dünyayı herhangi bir kahramanın ele alabileceği tehditler karşısında korumaya devam ettikçe, kozmik gölgelerden yeni bir tehlike ortaya çıktı: Thanos. Bir galaksiler arası infamy despotu, amacı altı Sonsuzluk Taşını, hayal edilemez gücün eserlerini toplamayı ve bunları tüm gerçeklik üzerinde bükülmüş iradesini uygulamak için kullanmaktır. Yenilmezlerin uğruna savaştığı her şey bu anı ortaya çıkardı - Dünya'nın kaderi ve varoluşun kendisi hiç de daha belirsiz değildi.

Bu film özeti yabancıdizi yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Your friends have also watched this before.
Ülke
US
Süre
156 dk
Takipçiler
50
IMDb Puanı
8.8
Yapım Yılı
2018
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Avengers: Infinity War fragmanını izle
2018
@beyazgolge42
1 hafta önce

Avengers 4 için gaza gelmemizi sağlayan film. Avengers 4 için fragmana gerek yok bence bunun verdiği duygular bile insanın Avengers 4 ü iple çekmesine yeter.

@quennofmovie
3 hafta önce

izlenebilecek en harika filmm bir sonraki için sabırsızlanıyorumm

Mert
Mert
2 ay önce

en sonunda boş, amacı sadece dünyayı yok etmek isteyen kotü karakterlerden vazgeçip amacı, ülküsü olan saygı uyandıran kötü karaktere geçilmiş bu da izlenirliği çok yüksek seviyede arttırmış. Batman bunu çok öncesinde yapıp etkisini görmüştü ancak marvel nedense sürekli buna direndi ki bu filme kadar. çok kaliteli -işin açıkçası klasik avengers super kahraman filmlerinden olacağını düşünmüştüm- bir yapım olmuş.

Second Tab
Third Tab