Devam Ediyor
The Haunting of Hill House

Genel Bakış

Hikaye 80 yıl önce Hugh Crain tarafından birçok tepenin ardında kalan Hill House adlı bir malikanede geçmektedir. Dr. Montague, bilim ile doğaüstü varlıkları açıklamak için çalışmalar yapan birisidir ve bunun için bu malikaneyi kiralar ve eskiden paranormal olaylar yaşamış insanları malikaneye davet edip kendisine yardımcı olmalarını ister.

Bu dizi özeti oftokat tarafından oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem
Ülke
US
Süre
58 dk
Takipçiler
597
IMDb Puanı
9.1
Yapım Yılı
2018
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Haunting of Hill House fragmanını izle
2018
@safacaliskan
1 gün önce

Ekledim izleyeceğim

ayca
ayca
3 gün önce

nihayet izleyip bitirdim.. harika bir korku dizisi, 2. sezonu gelseee

@janna400
2 hafta önce

Bu dizinin .2 Sezonu çıkıçak mı ?

@saimcan
6 gün önce

evet 2020 de çıkacak

@janna400
6 gün önce

sağol :D

@rosinante
3 hafta önce

dizi güzeldi her bölümünü sıkılmadan izledim. final gerçek bir final olmuş yarım bırakılan bir şeyin olmaması, bir sonuca bağlanması,gelecekten kısa kesitler sunması hoşuma gitti fakat daha etkili ve farklı bağlanabilirdi konu,finalde şaşırmak isterdim beni şaşırtmadı.bu yüzden final için hem beklentimi karşıladı hem de karşılamadı yarı yarıya diyebilirim.izleyin pişman olmazsınız🙂

artyomkey
artyomkey
1 ay önce

Şüphesiz en iyi korku ve gerilim dizisi.

@asdnz
1 ay önce

gerçekten sonunda izleme fırsatım oldu.

Şeref
Şeref
1 ay önce

Güzel bir dizi.

sibel
sibel
2 ay önce

izliyemiyorum yardim edin please

sibel
sibel
2 ay önce

selam danimarkadan dizinin play butonu yok

Profesör
ProfesörYönetici
2 ay önce

Selam, sibel kontrol ediyoruz. Senin için alternatif player koyduk oradan izleyebilirsin. İlk playerda aldığın sorunuda çözeceğiz.

@bsrkcr99
2 ay önce

Dizi o kadar güzel ki insanı baya bi geriyor. Mutlaka izlenmeli.

@gamzeirmx
2 ay önce

Dizinin her bölümünü hevesle izledim. Özellikle 5.bölüme bayıldım ama sezon finali tam bir hayal kırıklığıydı benim için. Umarım 2.sezon sezon finali gibi devam etmez.

HattoriHanzo
HattoriHanzo
4 ay önce

Dizi fragmanını daha önce görmüştüm fakat 2 arkadaşımın da ısrarı ile başladığım hikayesi ve yönetmenligi ile fena olmayan ama senaryo da bazen sıkıcı hale gelen bir iş olmuş. Malesef final zayıf kaldı benim için , iyi seyirler.

Ozan Kurtoğlu
Ozan Kurtoğlu
4 ay önce

Netflix'in dizilerinde Top5'e rahat girer, kaçırmayın. 2018'in en iyisi bence.

@misanthrpc
5 ay önce

Dizi güzel ama sezon finali beklediğim gibi olmadı

akmayaneyeliner
akmayaneyeliner
6 ay önce

Dizide tavandan sarkan uzun saçlı hayaletler, beyaz giyimli peşinden koşan içine birşey kaçmış kadınlar, perili ev, aynalar, hayalet avcısı, ani olaylarla korkutma gibi tüm korku filmi klişeleri var. Ama bu klişeleri izlerken "öff hep aynı şeyler" değil de, "klişeleri ne kadar iyi işlemişler" diyorsunuz. Ben kolay kolay korkmam ama aşırı korktum ve gerildim. Bence diziyi korkutucu yapan korku öğelerine yapılan başarılı makyajlar, ya da aşırı orijinal ve korkunç senaryosu olması değil. Asıl kokunç yapan yönetmeni. Çekim teknikleri ve açılar insanı aşırı geriyor. Özellikler 6. bölüm tam bir yönetmenlik harikasıydı. Genelde bir kaç istisna dışında netflix yapımlarına olan övgüleri abartı ve şişirme bulurum ama bu dizi yapılan tüm övgüleri hak ediyor.

Second Tab