Devam Ediyor
The Haunting of Hill House

Genel Bakış

Hikaye 80 yıl önce Hugh Crain tarafından birçok tepenin ardında kalan Hill House adlı bir malikanede geçmektedir. Dr. Montague, bilim ile doğaüstü varlıkları açıklamak için çalışmalar yapan birisidir ve bunun için bu malikaneyi kiralar ve eskiden paranormal olaylar yaşamış insanları malikaneye davet edip kendisine yardımcı olmalarını ister.

Bu dizi özeti oftokat tarafından oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem
Ülke
US
Süre
58 dk
Takipçiler
165
IMDb Puanı
9.1
Yapım Yılı
2018
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Haunting of Hill House fragmanını izle
2018
HattoriHanzo
HattoriHanzo
1 ay önce

Dizi fragmanını daha önce görmüştüm fakat 2 arkadaşımın da ısrarı ile başladığım hikayesi ve yönetmenligi ile fena olmayan ama senaryo da bazen sıkıcı hale gelen bir iş olmuş. Malesef final zayıf kaldı benim için , iyi seyirler.

Ozan Kurtoğlu
Ozan Kurtoğlu
1 ay önce

Netflix'in dizilerinde Top5'e rahat girer, kaçırmayın. 2018'in en iyisi bence.

@misanthrpc
2 ay önce

Dizi güzel ama sezon finali beklediğim gibi olmadı

akmayaneyeliner
akmayaneyeliner
2 ay önce

Dizide tavandan sarkan uzun saçlı hayaletler, beyaz giyimli peşinden koşan içine birşey kaçmış kadınlar, perili ev, aynalar, hayalet avcısı, ani olaylarla korkutma gibi tüm korku filmi klişeleri var. Ama bu klişeleri izlerken "öff hep aynı şeyler" değil de, "klişeleri ne kadar iyi işlemişler" diyorsunuz. Ben kolay kolay korkmam ama aşırı korktum ve gerildim. Bence diziyi korkutucu yapan korku öğelerine yapılan başarılı makyajlar, ya da aşırı orijinal ve korkunç senaryosu olması değil. Asıl kokunç yapan yönetmeni. Çekim teknikleri ve açılar insanı aşırı geriyor. Özellikler 6. bölüm tam bir yönetmenlik harikasıydı. Genelde bir kaç istisna dışında netflix yapımlarına olan övgüleri abartı ve şişirme bulurum ama bu dizi yapılan tüm övgüleri hak ediyor.

Second Tab