Devam Ediyor
Shameless

Genel Bakış

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher (Emmy Rossum) ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken karakter. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır. Cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu ve benzeri öğelere sahiptir.

Bu dizi özeti yabancıdizi yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Komedi
Ülke
US
Süre
60 dk
Takipçiler
633
IMDb Puanı
8.7
Yapım Yılı
2011
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Shameless fragmanını izle
2011
The_Saynex
The_Saynex
1 gün önce

En alttaki 2 arkadaşın yorumlarına aynen katılıyorum. Diziye o kadar kaptırmışım ki kendim, bazen eski bölümleri açıp izliyorum. Hem güldürüyor, hem hüzünlendiriyor. Bu iki duyguyu bana daha iyi verebilen başka dizi yok ya da henüz izlemedim. 10 sayfa yazı yazabilirim dizi hakkında. Gerçek hayatı çok iyi yansıtan, izlerken kendinizi dizi içinde hissedebildiğiniz bir yapım. Her karakteri ayrı sevebiliyorsunuz. 'Çok fazla erotik sahne barındırıyor' diyenler var ama bence ayrı bir güzellik ve gerçeklik katıyor diziye. Çok iyi eleştiri yapabilen biri değilim ama bu dizinin yeri bende ayrı. İnsanı sarıp sarmalıyor.. Bazıları her ne kadar ''OVERRATED'' olduğunu düşünsede bence mükemmel ötesi bir yapım !

Mert Askar
Mert Askar
4 gün önce

Türkçe Dublaj Ekleyiniz Lütfen. Mecbur Diger Sitelerden izliyorum. Şuan 7.sezon 5.bölümdeyim

@zhrerul
1 hafta önce

drama ve komedi tarzında izleyebileceiğiniz en iyi dizilerden biri.

BATUHAN DEMİREL
BATUHAN DEMİREL
3 hafta önce

e2 de görmüştüm ilk defa bana yabancı diziyi sevdiren kanal teşkkürler sana😂😂😂😂

@onurglr
1 ay önce

Şuana dek gördüğüm en kaliteli dizi izleme sitesi - iphone’da altyazıyı keyfime göre ayarlayabiliyorum

Kapıcı İzzet
Kapıcı İzzet
1 ay önce

diger sitelerde 13 hatta nasil oluyorsa 14ü bile gördüm. yeni bolumler neden hala gelmedi?

Ömer Şengül
Ömer Şengül
1 ay önce

yonetici abi 13.bolum ne zaman cıkar

Kapıcı İzzet
Kapıcı İzzet
2 ay önce

Ama güzel dizi izleyin

Kapıcı İzzet
Kapıcı İzzet
2 ay önce

Dizideki karakterler ve ben resmen diziyle büyüdük. Eskiden dizi çok güzeldi ama artık sıkıyor biraz. Fiona gidecek söylentileri var hele ki o da olursa dizi hiç iyi olmaz çünkü diziyle manevi bağlarımız oluştu artık. Biraz sıkmaya başlasa da insanın izleyesi geliyor nedense saçma bi bağımlılık yaptı. Yıllarca izledik emek verdik büyüttük koparıp atamıyoruz artık. Dizi 10. sezon da onay almış tam arka sokaklar moduna girdi resmen. Ama nedense 9x10 eklenmedi hala niye gecikti ki?

akmayaneyeliner
akmayaneyeliner
3 ay önce

Diziyi ilk sezonundan beri güncel takip ediyorum. İlk sezonlarda neler olduğunu hayal meyal hatırlıyorum 9 sene olmuş ahaha ama Shameless bence dizi tarihinin en iyi karakter gelişimlerini barındırıyor. İlk sezonlarda Amerika'nın belki de en +18 dizisi olabilir ama ilerledikçe kenar mahalledeki bu aileninin içine giriyorsunuz. Dizide çok dram sahneler var ama bu dram yapış yapış değil, yerinde. Ve en sevdiğim şey dizinin oldukça realist olması. "Ancak filmlerde/dizilerde olur bu!" dediğimiz şeyler bu dizide olmuyor. Dizi tam gerçek hayat gibi. İnsanı üzen, dram dediğim de gerçek hayat olması zaten.

Second Tab