Devam Ediyor
See

Genel Bakış

A virus has decimated humankind. Those who survived emerged blind. Centuries later when twins are born with the mythic ability to see, their father must protect his tribe against a threatened queen.
--------
See, günümüzden uzak bir gelecekte geçiyor. Dizide, görme yetisini yitiren insanlığın , hayatta kalmak için yeni yollar aramasını konu ediniyor. Ne var ki yeni hayata gelen ikiz bebeklerin görme yetisiyle doğması işleri karıştırıyor. Dizinin başrolünü Game of Thrones’ta canlandırdığı Kahl Drogo karakteri ile dikkatleri ç...Devamını Göster

Bu dizi özeti Berlin tarafından oluşturuldu.
Ülke
US
Süre
60 dk
Takipçiler
793
IMDb Puanı
7.7
Yapım Yılı
2019
Fragman
OFFICIAL TRAILER
See fragmanını izle
2019
Godflame
02 Kasım 2019
Fresh Blood
03 Kasım 2019
The River
09 Kasım 2019
Plastic
16 Kasım 2019
Episode 6
23 Kasım 2019
Episode 7
30 Kasım 2019
Episode 8
07 Aralık 2019
Çağlar Saros
Çağlar Saros
2 gün önce

ADAMLARİN VE KADINLARIN BAKİŞ AÇİ,SİNA BAK BİDE TURKIYEDEKI LERİN BİZDE VARSA YOKSA SEX HAHAHA

@_YUNUSYUM
@_YUNUSYUM
2 gün önce

EFSO DİZİ DİYENLERR

@ozgeozge
2 gün önce

diğer bölümler de kaç çocuğu çıkacak acaba ? 🙂

@outcast33
3 gün önce

Kıyamet sonrası yaşamı tasvir etmek kolay değildir. Kabul görmemesi de ihtimaldir. Bu dizi, bunu göze almış. Hikayede boşluklar/hatalar olacaktır. Zamanla düzelir. Geçmişte ne olduğuna dair flashbacklerin geleceği kanısındayım.

Furkan Gündoğan
Furkan Gündoğan
3 gün önce

6 bölümü ne zaman gelcek intarnete yok hiç biley yazmamışlar bu dizi hakkında

@cankcmn
3 gün önce

sağlam bir dizi özgün bir konusu var eğer senaristler bozmazsa ilerde konuşulacak bir dizi

@ladyb
3 gün önce

Vikings, Game of Thrones gibi epik kurgulardan hoşlanıyorsan. Bu özgün yapımların çakmalarını izlemekten sıkıldıysan aynı tadı verecek orijinal bir dizi arıyorsan. Hiç düşünme izle. Seneler içinde diğer diziler kadar popülerleştiğinde ben daha ilk sezondayken keşfetmiştim dersin 🙂

@outcast33
2 gün önce

DİSTOPİK lategoridedir.

Hasan Yaman
Hasan Yaman
3 gün önce

merakla beklediğim bir dizi

Ekrem Korkmaz
Ekrem Korkmaz
3 gün önce

İlerde herkes bu filmi konuşmaya başlar. Muhteşem bir dizi!

Ufuk The Yıkık
Ufuk The Yıkık
3 gün önce

yoklukta iyi gidiyor

@_YUNUSYUM
@_YUNUSYUM
3 gün önce

MÜKEMMEL SARAN Bİ DİZİ

@merida
3 gün önce

BENCE dizide söylenildiği kadar yanlış yok hatta bence hiç yok. giyinişlerinden takılarından gem vurmak saçma. bu insanların ataları görüyorken bir anda göremez oldu yani öncesinde iş bilen kıyafet üreten vs insanlar mevcuttu kör oldular diye bunları bir anda unutmadılar. sonraki nesiller de bunu devam ettirmiş bildiklerinden şaşmamışlardır bunda şaşırılacak bir şey göremiyorum. kıyafetlerin renklerinin uyumuna gelirsek de (ki bence gelmesek daha iyi çünkü çok saçma) hepsi kirli bej ,kahve tonları o durumda da başka ne renk beklenirdi ki. Velhasıl kelam DİZİ ÇOK İYİ. İzleyin hiçbir şey kaybetmezsiniz.

@holys
4 gün önce

Oyuncular, görsel efektler, sinematografi ve konusu güzel. AMA, sözde insanların yüzyıllardır görüşsüz yaşadığı kıyamet sonrası bir dünyadayız ve bu sorulara dizide yer verilmedi. İzleyicinin merakını gidermek adına olayları biraz anlatmalılardı. Bu yüzden akılda bir sürü soru işareti bırakıyorlar.
- Modanın ne olduğunu nasıl biliyorlar?
- Neden giyinişleri bu kadar düzgün, tasarlanmış ve giysi renkleri bu kadar uyumlu? Ayrıca neden mücevher takıyorlar? Herkesin kör olduğu dünyada makyaj yoktur. Niye saçına tüy takıyorsun? Zaten göremiyorlar. Taş devrinde Dolce&Gabbana giymiş gibi duruyor.
- Adaptasyon ya da daha doğrusu evrim ( Sahip oldukları belirgin dikkat çekici özelliklerinden bahsediyorum ) sadece birkaç yüz yıl değil binlerce yıl geçmesi gerekiyor. Popülasyonun bu kadar düştüğünü düşünürsek nasıl bu kadar keskin becerilere kısa sürede sahip oldular?
- Savaş sahnelerinde neden yüzlerine çamur sürüyorlar? Kokusunu mu seviyorlar? Herkesin kör olduğunu düşününce başka bir neden göremiyorum. Tarih boyunca erkekler tarafından kullanılan savaş boyası düşmana ne kadar ciddi olduğunuzu GÖSTERİR.
- Neden Kraliçe Taç giyer? Kralların neden Taç giydiğini biliyor musun? Onları gören herkes (tanımasalar bile) kral olduğunu bilir. ('' Oooh bu adam taç giyiyor, bu adam bir kral olmalı'' diye düşünerek.) Ayrıca 2. soruda belirttiğim gibi.
- Ayrıca binlerce yıllık bilgi ve evrimi nasıl kaybettiler? İlk kurtulanlardan hiç kimse mi teknolojiyi kullanmaya başlamak için sağduyuya sahip değildi? Preserv bilgi? Milyonlarca sesli kitap, podcast, kayıt var, şu anda dünyada bir milyardan fazla araba var (ki bu bir milyar pil anlamına geliyor), herkesin kör olmasına rağmen mevcut yaşam biçimini ve teknolojik ilerlemeyi korumanın pek çok yolu olurdu.
Yani demek istediğim, aklımda yüzlerce soru var. Diziyi izliyorum ama bu sorular aklımda olduğu için yeterince adapte olamıyorum. Diziyi sadece izlemiş olmak için izleyenlere sorun olmayabilir. Bu dizinin puanı 5/10

@_YUNUSYUM
@_YUNUSYUM
3 gün önce

çamurun sebebi koku

@_YUNUSYUM
@_YUNUSYUM
3 gün önce

hatta o yüzden gölge de çamur sürüyor

@_YUNUSYUM
@_YUNUSYUM
3 gün önce

yerinin belli olmaması için

@_YUNUSYUM
@_YUNUSYUM
3 gün önce

100 izzlediysen bilirsn

@holys
3 gün önce

@YunusYum ben komple vücuduna sürdüğü çamurdan bahsetmiyorum. Savaşırken yüzüne sürdükleri çamurdan bahsediyorum.

Ибрагим Ибрагимова
Ибрагим Ибрагимова
4 gün önce

saçma olsada izleni en azında çevre kirliği için mesaj veriyor trennd olur

Ekrem Bulut
Ekrem Bulut
6 gün önce

vikings gibi hızlı ilerleyen bir dizi konusuda sarıyor benim beğendiğim nadir dizilerden zamanınız varsa kesinlikle izleyin

Müptezel
Müptezel
1 hafta önce

Daha 1 bölüm izledim ama çook orijinal be kesinlikle ilk bölüm izleyin sonra karar verin

İremk
İremk
1 hafta önce

diziyi kesinlikle izleyin baya sürükleyici ve harika 👍

Mehmet Baş
Mehmet Baş
1 hafta önce

Çok hoş

wolfgang
wolfgang
1 hafta önce

gayet iyi bir dizi olmuş güzel mesajlar içeriyor başlayın derim

Erdem Kılıç
Erdem Kılıç
1 hafta önce

Uzun zamandır izlediğim aktif dizi yoktu ama şuan See dizisi benim için favori listemin ilk üçünü zorluyor 🏃

Second Tab