Devam Ediyor

Narcos: Mexico (2018)

Narcos: Meksika
Narcos: Mexico

Genel Bakış

Amerikalı bir DEA ajanı olarak Guadalajara Kartel'in yükselişine bakın, Meksika'daki uyuşturucu tacirlerini hedef almanın tehlikesini öğrenir.

Bu dizi özeti Berlin tarafından oluşturuldu.
Türü: Dram, Suç
Ülke
US
Süre
50 dk
Takipçiler
971
IMDb Puanı
9.1
Yapım Yılı
2018
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Narcos: Mexico fragmanını izle
2018
Yusuf Argon
Yusuf Argon
1 ay önce

2.sezonu ne zaman gelicek acaba netfixe gelmiş sanırım

Kübra
Kübra
2 ay önce

yani bilemiyorum P.E öldürüldükten sonra diziye olan ilgim dağıldı. Hani o adama bayıldığımdan saygı duyduğumdan değil berbat bir insan ama diziye bağlayan aslardan birisiydi. tam konsantre olamıyorum diziye.

Bu yorum bölüm hakkında spoiler içeriyor. Okumak istiyorsan tıkla.

Schizophrenic
Schizophrenic
2 ay önce

Felix karakteri biraz fazla eleştiri almış gibi geldi bana. aksine, diğerleri gibi acımasız sosyopat bir tip olmadığı için, benim karakterle daha fazla bütünleşmemi sağladı. yapımcıların da amacının biraz da bu olduğunu düşünüyorum. herkes gibi ben de kiki'den ekseriyetle tiksindim ve kendisini itici buldum, aslında biraz da altında yatan sebebin felix'i kendimize yakın hissetmemiz ve sempati duymamız olduğunu düşünüyorum. bunu itiraf edelim.

@ozandili
3 ay önce

Bu tür filmleri çok beğeniyorum. Chapo'dan önceki Meksika kartellerinin oluşumunu, örgütlenişini anlatıyor. Narcos ve Chapo kadar olmasa da gerilim ve heyecanı üst düzeyde. Bu tür dizileri sevenler kaçırmasın derim.

@blackpunch
3 ay önce

Isabella afet bişey.

Taha
Taha
2 ay önce

fena fena

Burak
Burak
3 ay önce

NARCOS kadar iyi olmasada güzel

Mert Çakır
Mert Çakır
4 ay önce

Bence bu dizi daha güzel.

@erol452
4 ay önce

müthiş

@utonium
9 ay önce

Dizi ilk sezonundaki ve ikinci sezonundaki akıcılığı kaybetmiş, senaryonun eksik yanları var ancak kesinlikle 1, ve 2 sezonunu izleyenler bu sezonu da izlemeli ve büyük resmi görmeliler..

Second Tab