Final Yaptı
Lost

Genel Bakış

Sidney- Los Angeles seferini yapan 815 sayılı uçak okyanus üzerinde manyetik alana kapılması sonucu büyük bir adaya düşer. Önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçası kazazedelerin her birinin hayatını değiştirecektir.

Kazazedeler her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları bu gizemli adada hayatta kalabilmek ve ne olursa olsun bir yolunu bulup adadan kurtulmak ya da anakaraya haber ulaştırmak için mücadeleye girerler.

Bu dizi özeti yabancıdizi yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Dram, Gizem
Ülke
US
Süre
45 dk
Takipçiler
744
IMDb Puanı
8.4
Yapım Yılı
2004
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Lost fragmanını izle
2004
Fırat
Fırat
1 hafta önce

See You In Another Life, Brother

Salim Avcı
Salim Avcı
2 hafta önce

Birlik Güzel Be Kerdeşim. 🙂

Görkem
Görkem
2 hafta önce

aga be :+

Sadık Shelby
Sadık Shelby
1 ay önce

Yeri geliyor izlerken karaktere ana avrat sövdürüyor yeri geliyor duygusallıktan ağlayacak gibi oluyorsun yeri geliyor eğleniyor gülüyorsun yeri geliyor bilim kurgunun dibine vurup hayran kalıyorsun işte bu o dizi

Demir
Demir
1 ay önce

Başlarda çok güzel başlıyor. Sonralarda biraz işin cıvkını çıkarıyorlar. Yok kara duman yok 500 yaşında adam yok bu ada dünyayı kurtarıyormuş yok ada yer değiştiriyor falan filan. Eğer böyle ilginç yapacaksanız diziyi daha önceden yapmaya başlayın sonradan çıkardılar uzattıkça uzattılar. En sinir olduğum noktasıda dizi bitmiyor arkadaşlar. Yani diziyi bitirmişler ama final yok. Galiba dizide oynayan ana karakterlerden biri ölmüş o yüzden son bölümü final diye çıkarmışlar. İlk 2 sezon hariç diğerleri pert. İlk 2 sezon hayatımda izlediğim diziler arasında en güzeli diyebilirim.

Bu yorum bölüm hakkında spoiler içeriyor. Okumak istiyorsan tıkla.

S
S
1 ay önce

the forest .d

@ezes
1 ay önce

Game of Thrones'tan sonra ikinci sıra LOST' undur, net.

Sphinx
Sphinx
2 ay önce

Televizyonda TNT diye bir kanal vardı sanırım yıllar önce, orada veriyorlardı. İlk defa orada görmüştüm ve sıkı takipçisiydim. Sonra kapandı gitti bir şeyler oldu, internetten buldum ve izledim bir şekilde zamanla. İlk izleyip bitirdiğim dizilerdendir kendileri. Bir ara herkesin dilindeydi... Hala izlemediyseniz, ''baya şey kaçırıyorsunuz'' lafını buraya koydum farzedin 🙂

Mert
Mert
2 ay önce

Düşünmeden başlayın derim sonraki sezonlar sarıyor

BATUHAN DEMİREL
BATUHAN DEMİREL
3 ay önce

diziyi bana sevdiren TNT ye burdan selam olsun o olmasa bu mükemmerl diziyi hiç bir zaman izlemezdim belki

Uygar Kara
Uygar Kara
3 ay önce

Döneminin en çok ses getiren dizisi olsada sırf son sezonundan dolayı unutulan diziler arasına giren bir dizi. Bu kadar çok sevilip bu kadar çabuk unutulan tek dizi. Zamanında Lost mu Prison Break mi tartışmaları olurdu. Ben dahil bir çok kişi bu diziyle yabancı dizileri izlemeye başlamıştı. Nasıl bir sezonsa artık kendi kendilerini yaktılar resmen. Nereden nereye..

lil.muqur
lil.muqur
3 ay önce

Güzel amk.

@witcher
1 ay önce

:)

Harun
Harun
4 ay önce

İnsan özlüyor be.

@rasputin
4 ay önce

Her şey çok güzel sürükleyici hikaye merak uyandırıyor falanlar filanlar gizem ve sürükleyiicilik varda eee sonuç ? Sonunu bağlamayamadılar ve öyle her şey havada kaldı.

@baykal
4 ay önce

son sezon olmadı.

Muhammed Ensar
Muhammed Ensar
5 ay önce

Gizemli ve zamanında trendlerden düşmeyen, bütün dünyanın konuştuğu fakat sonlarda akılda bir karmaşıklık hissi bırakan dizilerden...

Rookie_
Rookie_
5 ay önce

çok kez ismini duydugum bir dizi bir hocamın tavsiyesi üstüne başlaadım ve hoşuma giden bir dizi

Second Tab